Akupunktura

Akupunktura

Ania uczyła się akupunktury pod okiem mistrza akupunktury – doktora Jana Pokrywki z Kłodzka (http://drpokrywka.pl/), i stosuje ją w samodzielnej praktyce od 2015 roku.

Zastosowanie akupunktury wg. metody ThanDza jest bardzo obszerne i w wielu przypadkach mocno zaskakuje swoją skutecznością. Ania wciąż uzupełnia swoją wiedzę i doskonali swoje umiejętności, pragnąc pomóc wszystkim potrzebującym, w jak najszerszym możliwie zakresie. Jej wsparcie nie ogranicza się jednak tylko do akupunktury. Ania doskonali także swoją wiedzę w zakresie fitoterapii (ziołolecznictwa), moksybucji i stawiania baniek (w tym także baniek chińskich) oraz innych technik w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej uważając, że są one komplementarne do akupunktury, w procesie zdrowienia.

A oto co ma do powiedzenia na temat tej metody akupunktury sam doktor Pokrywka:

” W szczególności doskonaliłem przez lata odmianę akupunktury wywodzącą się z Korei Północnej a określanej Than dza, piong po, piong sa. Wielu praktyków akupunktury twierdzi iż w tej odmianie akupunktury zdobyłem pełne mistrzostwo. Akupunktura była i jest moim podstawowym narzędziem leczniczym.”

Poniżej przedstawiamy tylko niektóre przykłady schorzeń, gdzie akupunktura metody “Than Dza” okazuje się skutecznie wspierać procesy zdrowienia:

– choroby kości, mięśni i stawów

– zaburzenia psychiczne i emocjonalne (np. depresja, nerwice,

bezsenność, uzależnienia)

– schorzenia neurologiczne (np. bóle i zawroty głowy, szum w

uszach, niedowłady po udarach mózgu)

– zaburzenia układu immunologicznego

– choroby skóry (trądzik, łuszczyca, egzemy, alergie)

– choroby układu krążenia

– choroby układu oddechowego

– zaburzenia żołądkowo-jelitowe i wątroby

– problemy ginekologiczne i położnicze

– zaburzenia hormonalne

– schorzenia urologiczne

– otyłość

… i wiele innych